Start · Projektowanie stron internetowych
BLOG

Projektowanie stron internetowych

Pakiet STARTER

07 czerwca 2010 (13:22)

pakiet STARTER

Poszukujesz prostej i przejrzystej strony internetowej której zadaniem będzie zaprezentowanie najważniejszych informacji na temat Twojej działalności? Czy chcesz jedynie zaznaczyć swoją obecność w Internecie? W takim razie ekonomiczny pakiet starter został stworzony właśnie dla Ciebie.

Pakiet FIRMA

07 czerwca 2010 (14:01)

pakiet FIRMA

Potrzebujesz rozbudowanego serwisu internetowego? Chcesz mieć wpływ na aktualizacje stron www oraz zarządzać publikowaną treścią? Wybierając pakiet firma otrzymasz wydajny system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu będziesz mógł w pełni zarządzać treścią publikowaną na Twoich stronach www.

Pakiet SKLEP

07 czerwca 2010 (14:19)

sklepy internetowe

Internet zapewnia nam możliwość dotarcia do milionów potencjalnych nabywców usług i produktów. Skuteczny sklep internetowy pozwala na przedstawienie własnej oferty wszystkim użytkownikom sieci oraz umożliwia szybkie i intuicyjne dokonywanie transakcji handlowych.
Dzięki Internetowi oferta Państwa firmy dotrze do potencjalnych klientów z całej Polski i świata. Nie muszą się Państwo martwić o godziny otwarcia i zamknięcia, gdyż sklep internetowy pracuje dla państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Studio malpa.net.pl oferuje Państwu kompleksowe wdrażanie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań, pozwalających w szybki i prosty sposób rozpoczęcie sprzedaży on line.